Представництво України при Європейському Союзі та Європейському Співтоваристві з атомної енергії

, Київ 06:47

Посол України при ЄС звернувся до Євросоюзу із закликом дати рішучу оцінку теракту проти мирних українських громадян під Волновахою

13 січня 2015, 19:45

Представник України при ЄС Костянтин Єлісєєв направив керівництву Євросоюзу відповідні звернення, у яких поінформував про брутальний теракт під Волновахою, скоєний 13 січня ц.р. проросійськими терористами. У цьому зв’язку, він закликав до його негайного і рішучого засудження з боку ЄС.

«Трагедія під Волновахою на Донеччині – черговий наочний приклад, коли мішенню терористів стало мирне населення, переважно жінки. Всупереч численним закликам та заявам з боку ЄС, підтримувані Росією терористи не припиняють обстрілів української території. Політика умиротворення агресора призводить до ще більших людських жертв», - заявив Посол України при ЄС.

«Події під Волновахою не можуть розглядатися інакше, ніж акт тероризму. Я закликаю ЄС разом з експертами Місії ОБСЄ долучитися до розслідування цього жахливого інциденту та вжити невідкладних кроків для запобігання подібних терористичних атак. Трагедія під Волновахою, рівно як і систематичне невиконання Мінських домовленостей російською стороною, має стати предметом розгляду на засіданні Ради Міністрів ЄС у закордонних справах 19 січня, а також на Саміті ЄС 12-13 лютого, де одним з ключових питань буде вироблення стратегії посилення боротьби з тероризмом», - наголосив К.Єлісєєв.