Представництво України при Європейському Союзі та Європейському Співтоваристві з атомної енергії

, Київ 06:46

Представник України при ЄС звернувся до керівництва ЄС із закликом скликати надзвичайні засідання Ради ЄС у закордонних справах та Комітету у закордонних справах Європарламенту у зв’язку із черговим терактом прокремлівських терористів у Маріуполі

24 січня 2015, 15:30

У зв’язку із сьогоднішньою атакою бойовиків на м. Маріуполь Представник України при ЄС К.Єлісєєв у відповідному демарші на адресу Верховного Представника ЄС із закордонних справ та безпекової політики Ф.Могеріні закликав ЄС дій дати рішучу оцінку подальшому загостренню ситуації на Сході України, яке відбувається на фоні фактичної відмови бойовиків від виконання Мінських домовленостей.

«Цей терористичний акт став черговим злочином проти людяності у спіралі трагічних подій останніх тижнів поряд із загибеллю десятків мирних жителів у Донецьку та під Волновахою. Те, що відбулося сьогодні, є яскравим доказом необхідності визнання так званих ДНР та ЛНР терористичними організаціями», - зазначив К.Єлісєєв.

«Настав час поєднати зусилля міжнародного співтовариства, у т.ч. Європейського Союзу, щоб припинити ці терористичні акти. Ми закликаємо Європейський Союз скликати позачергове засідання Ради ЄС у закордонних справах та вжити рішучих упереджувальних заходів у відповідності до положень численних Висновків Ради ЄС».

Аналогічне звернення із закликом скликати позачергове засідання Комітету у закордонних справах Представник України при ЄС К.Єлісєєв направив на адресу керівництва Європейського Парламенту.