Представництво України при Європейському Союзі та Європейському Співтоваристві з атомної енергії

, Київ 06:47

У м.Брюгге (Бельгія) з нагоди 25-ти річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Бельгією відкрилася виставка відомого українського художника Івана Марчука

21 березня 2017, 12:47


16 березня 2017 року у найдавнішій галереї «Garemijn» у присутності живої легенди українського живопису Івана Марчука відкрилася виставка «Погляд у Безмежність».
У експозиції представлено близько ста полотен з десяти творчих циклів автора: від філософськи проникливого «Голосу моєї Душі», вишуканих натюрмортів і гіперреалістичних пейзажів, до шляхетно витончених абстракцій «Білої Планети І», «Білої Планети ІІ», колористично згармонізованого сюрреалізму «Погляду у Безмежність».
Завдяки філософським темам картин митця мешканцям Бельгії та його гостям передається драматична напруга, яку переживає людство. Це вже друга персональна виставка митця, що проводиться українськими дипломатичними місіями на території Бельгії.


Виставка організована за сприяння «Культурного центру України в Бельгії (м. Брюгге)», мерії міста, українських дипломатичних установ, акредитованих у Бельгії, громадських організацій Бельгії та України. Захід відбувся за участі керівництва міста та мера м.Брюгге, дипломатів, журналістів, представників української громади.