Представництво України при Європейському Союзі та Європейському Співтоваристві з атомної енергії

, Київ 03:14

"Європейська спільнота повинна консолідуватись та зберегти єдність у протидії агресивним намірам і діям Кремля"

16 травня 2017, 19:17

16 травня генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях Військового комітету ЄС на рівні начальників генеральних штабів. Під час засідання, присвяченого Україні, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України поінформував присутніх щодо поточної безпекової ситуації в Україні та навколо неї.

Генерал армії України Віктор Муженко поділився з начальниками генеральних штабів збройних сил країн ЄС своїм баченням глобальних загроз для європейської системи безпеки в контексті реалізації агресивної політики Російської Федерації. Особливу увагу звернув на методи інформаційно-пропагандистського впливу, які використовує російська пропаганда як на населення окупованих територій України і сили АТО, так і на російськомовне населення інших європейських країн. По завершенню виступу начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України дав вичерпні відповіді на запитання воєначальників європейських країн.

Під час другого засідання Військового комітету ЄС на рівні начальників генеральних штабів генерал армії України Віктор Муженко мав нагоду детально ознайомитися з питаннями військового партнерства, станом тренувальних та консультативних місій ЄС.

На завтра, 17 травня, запланована участь начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України у засіданні Військового комітету НАТО у форматі країн-контрибуторів місії НАТО в Афганістані “Рішуча підтримкаˮ.

Під час візиту до Брюсселю генерал армії України Віктор Муженко також проведе низку двосторонніх робочих зустрічей з начальниками генеральних штабів збройних сил європейських країн.