Представництво України при Європейському Союзі та Європейському Співтоваристві з атомної енергії

, Київ 03:12

29-30 червня 2017 року в Брюсселі відбулося третє засідання Комітету асоціації Україна-ЄС

30 червня 2017, 22:59

До складу української делегації, яку очолила Директор Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції О.В.Стефанішина, увійшли заступники міністрів та керівники департаментів з 13 міністерств України, представники Адміністрації Президента України та Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Зі сторони ЄС на засіданні співголовував Керуючий Директор Європейської служби зовнішньої діяльності з питань Європи та Центральної Азії Т.Майр Хартінг. У роботі Комітету також взяли участь керівник Групи підтримки України П.Вагнер, керівники та представники структурних підрозділів ЄСЗД, Європейської Комісії та низки інших євроінституцій.

Сторони привітали завершення ближчими днями процесу ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також лібералізацію візового режиму ЄС з Україною.

Під час засідання учасники обговорили політико-безпековий діалог, ситуацію в Україні на тлі триваючої російської агресії, стан та перспективи реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та порядку денного асоціації, зокрема, проведення реформування судової та правоохоронної систем України, боротьбу з корупцією, співробітництво у сферах юстиції, економіки, фінансів, податків, енергетики, транспорту, навколишнього середовища, сільського господарства, досліджень та інновацій, освіти, навчання, молоді, спорту, охорони здоров’я, соціальної політики, регіонального розвитку та децентралізації влади.

Детальніше про засідання Комітету на Урядовому порталі:

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=250103218&cat_id=244276429