Представництво України при Європейському Союзі та Європейському Співтоваристві з атомної енергії

, Київ 03:10

Генеральний прокурор України Юрій Луценко відвідав Брюссель з робочим візитом

31 січня, 13:36

30-31 січня 2018 року Генеральний прокурор України Юрій Луценко відвідав Брюссель, де провів низку зустрічей, зокрема, з комісаром ЄС з питань європейської політики сусідства і переговорів з розширення Йоганнесом Ганом та депутатами Європейського парламенту, керівниками неформальної групи "Друзі європейської України". Сторони обговорили актуальні питання діяльності органів прокуратури України, перспективні шляхи протидії корупції та реформування органів ГПУ.

«Глибоко переконаний, що за останні два роки в органах прокуратури відбулися ґрунтовні зміни, які стануть фундаментом для незалежної та високопрофесійної роботи прокурорів», – відзначив Генеральний прокурор України Ю. Луценко.

За результатами зустрічі узгоджено забезпечення подальшої взаємодії у питаннях, що становлять спільний інтерес.

В рамках візиту Ю.Луценко надав розгорнуті інтерв’ю агентству «УНІАН» та виданню «Дойче велле» щодо реформування ГПУ та боротьби з корупцією в Україні:

https://www.unian.info/politics/2377763-yuriy-lutsenko-i-dont-support-the-jail-three-of-your-friends-formula-i-think-its-better-to-choose-friends-more-carefully-not-to-face-the-need-to-jail-them.html

https://www.youtube.com/watch?v=hgLz9p2xyTM