Представництво України при Європейському Союзі та Європейському Співтоваристві з атомної енергії

, Київ 06:53

Фільм «Кіборги» у Брюсселі: аншлаг і овації

19 березня, 23:43

19 березня в рамках світового турне в Брюсселі був представлений легендарний фільм "Кіборги", присвячений героїчній обороні Донецького аеропорту. У заході взяли участь представники інституцій ЄС, іноземного дипломатичного корпусу та засобів масової інформації, режисер фільму Ахтем Сеїтамблаєв та продюсер Іванна Дедюра, а також члени Верховної Ради України.

Показ було організовано Місією України в ЄС разом із Представництвом Європейського парламенту в Комітеті парламентської асоціації.

"Ми щиро раді бачити, що охочих подивитися фільм було більше, ніж зала може вмістити. Я впевнений, що такий ажіотаж, - це не лише бажання переглянути фільм, який вже побив рекорд українського кінопрокату за всю історію незалежності, але й свідчення того, що європейці хочуть знати правду про російську агресію на Донбасі", - заявив Голова Представництва України при ЄС Микола Точицький.

«Це дуже велика честь для нас – долучитися до цієї важливої події. Це фільм про українських героїв-воїнів, які захищали Донецький аеропорт від російської агресії. Це кіно про гідність, патріотизм, про надзвичайну жертовність», – сказав співорганізатор заходу, Голова делегації Європарламенту до комітету парламентської асоціації ЄС-Україна Даріуш Розаті.