Представництво України при Європейському Союзі та Європейському Співтоваристві з атомної енергії

Київ 06:16

Головні новини

Заява МЗС України щодо незаконних «виборів», організованих РФ на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях України | 11 листопада, 18:38

Міністерство закордонних справ України висловлює категоричний протест у зв’язку з незаконними та нелегітимними діями Росії з проведення сьогодні псевдовиборів на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях України.  

Заява МЗС України щодо продовження агресії Кремля проти Україн | 02 листопада, 11:03

В Міністерстві закордонних справ України розцінюють запровадження Кремлем так званих санкцій проти фізичних та юридичних осіб України як продовження агресії. Виправдання державою-агресором своїх дій є надуманими і маніпулятивними, а самі «спеціальні економічні заходи» не мають нічого спільного з міжнародним правом.

Заява МЗС України у зв'язку з переслідуваннями правозахисників та активістів на тимчасово окупованих територіях АР Крим та м.Севастополь | 30 жовтня, 20:57

Міністерство закордонних справ України рішуче протестує проти чергового посилення репресій з боку Російській Федерації щодо громадян України на тимчасово окупованих територіях АР Крим та м. Севастополь.

Фото та Відео

Оголошення

Записи відсутні

Мапа

Представник України при ЄС

Контакти

Адреса: Avenue Louis Lepoutre 99-101, B-1050 Bruxelles . Переглянути на мапі
Телефон: (+322) 340-98-60
Факс: (+322) 340-98-79
Ел. пошта: pm_eu@mfa.gov.ua
Веб-сайт: ukraine-eu.mfa.gov.ua