Представництво України при Європейському Союзі та Європейському Співтоваристві з атомної енергії

Київ 16:18

16 вересня у Брюсселі відбулося чергове засідання у рамках політичного діалогу Україна – ЄС на рівні Політико-безпекового комітету

16 вересня 2013, 17:53

Українську делегацію на засіданні очолив Директор Політичного департаменту – Керівник Робочої групи з питань Головування України в ОБСЄ В.В.Яцюк, делегацію ЄС – Голова Політико-безпекового комітету В.Стівенс.

Сторони обговорили стан підготовки до Вільнюського Саміту Східного партнерства, який має відбутися у листопаді ц.р. і стати визначною подією у розвитку відносин України з Європейським Союзом. У цьому контексті європейську сторону було докладно поінформовано про кроки України у контексті виконання критеріїв для підписання Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, узгоджених під час Шістнадцятого Саміту Україна-ЄС у лютому ц.р.  

 Співрозмовники обговорили співробітництво України та ЄС, включаючи сферу зовнішньої політики та безпеки та регіональні питання. Особливу увагу було приділено окремим аспектам підготовки і змістовного наповнення Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ, яке відбудеться 5-6 грудня ц.р. у Києві.

 Також відбувся обмін думками з актуальних питань міжнародної безпеки, зокрема, щодо врегулювання кризи в Сирії та розвитку ситуації в Єгипті.  

Останні новини

Олена Зеркаль в Брюсселі: європейська енергетична безпека залежатиме від готовності ЄС забезпечити верховенство права та дотримання власного законодавства | 06 березня, 18:45

5 березня 2019 року Заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль взяла участь в експертній дискусії на тему: "Майбутнє транзиту газу через Україну та європейська енергетична безпека" на базі Центру європейської політики в Брюсселі.