Неофіційний переклад
1. У розвиток угоди в рамках "зимового пакету" і в світлі Мінської декларації 20 березня в Брюсселі відбулися консультації між Європейською комісією, Російською Федерацією та Україною.
2. Сторони підтвердили, що "зимовий пакет" виконується, забезпечуючи необхідні поставки газу для покриття як внутрішнього споживання України, так і безперебійного транзиту до ЄС.
3. Сторони погодилися, що підготовку до поставок наступної зими необхідно почати зараз. У цьому зв'язку Сторони домовилися про наступне:
А) Російська Федерація за запитом розгляне можливість поквартального надання знижки на ціну природного газу, передбачену контрактом між "Нафтогазом" і "Газпромом", в розмірі, що відповідає зниженню експортного мита, що надається Урядом Російської Федерації.
В) Україна розгляне можливість закупівлі достатніх обсягів газу, необхідних для заповнення сховищ. Україна забезпечує продовження надійного транзиту газу до ЄС.
С) Європейська комісія розгляне можливості того, як вона може докласти максимальних зусиль для надання допомоги Україні в пошуку адекватної фінансової підтримки для закупівлі газу.
4. Ґрунтуючись на даних висновках, Сторони погодилися, що група експертів повинна пропрацювати деталі вищезазначених положень і запропонувати проект документа до наступної тристоронній зустрічі.