• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
Україна закликає Євросоюз належним чином відреагувати на оприлюднення доповіді за матеріалами Бориса Нємцова «Путін.Війна»
Опубліковано 13 травня 2015 року о 11:00

Україна закликає Євросоюз належним чином відреагувати на оприлюднення доповіді за матеріалами Бориса Нємцова «Путін.Війна», яка є додатковим підтвердженням експансіоністської політики РФ та її неприкритої агресії по відношенню до територіальної цілісності і суверенітету України. Про це йдеться у листі Представника України при ЄС К.Єлісєєва на адресу керівництва Євросоюзу, разом з яким передано зазначений документ.

Враховуючи, що в доповіді в черговий раз наводяться прямі докази незаконної анексії Криму, присутності підрозділів збройних сил РФ на Донбасі, а також постачання зброї та важкого озброєння проросійським бойовикам, за словами дипломата, ЄС має врахувати її при підготовці наступного засідання Європейської Ради 25-26 червня та зробити все можливе, аби змусити РФ вивести свої збройні формування з території України.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux