• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
Відбувся перший візит керівництва Державного бюро розслідувань до інституцій ЄС
Опубліковано 23 червня 2018 року о 13:22

19-23 червня відбувся перший візит керівництва Державного бюро розслідувань на чолі з Директором ДБР Романом Трубою до інституцій ЄС.
У ході зустрічей з представниками ЄСЗД, Єврокомісії,євродепутатами, а також державами-членами ЄС Р.Труба презентував новостворений державний орган, розповів про перебіг конкурсів на посади слідчих та у підрозділи забезпечення роботи. Директор ДБР наголосив, що перші розслідування Бюро має розпочати вже у вересні ц.р.
Сторони обговорили перспективи співпраці ДБР з інституціями та країнами ЄС.
Сторона ЄС позитивно оцінила створення Бюро, зокрема і у контексті продовження виконання Україною зобов’язань в рамках Плану дій з візової лібералізації, яке також є вкрай важливим у рамках т.зв. запобіжного механізму.
Представники євроінституцій привітали зусилля України в імплементації реформ правоохоронного сектору та підтвердили готовність надавати подальшу підтримку.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux