• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Презентація Дніпропетровської області в Брюсселі
Опубліковано 17 квітня 2012 року о 17:29

12 квітня 2012 року в Брюсселі в центральному приміщенні Комітету Регіонів ЄС відбулася презентація інвестиційного потенціалу Дніпропетровської області.

Захід був присвячений ознайомленню представників регіонів ЄС, бізнесових та ділових кіл країн-членів ЄС, торговельно-промислових палат з економічним та інвестиційним потенціалом Дніпропетровщини як одного з найбільш конкурентоспроможних і економічно розвинутих регіонів України.

Звертаючись до учасників заходу з вітальним словом, Представник України при ЄС К.Єлісєєв відзначив, що європейський розвиток України, зокрема економічна інтеграція України до ЄС, залежить від успішного регіонального розвитку. «Я вважаю, що серце європейської інтеграції б’ється саме в регіонах. І якщо будуть успішні регіони, буде успішна інтеграція до ЄС”, - сказав він. Посол наголосив на значенні Угоди про асоціацію, включно із поглибленою та всеохоплюючою зоною вільної торгівлі, а також на важливості запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС, що сприятиме посиленню міжлюдських та бізнес-контактів, а також подальшому економічному зростанню Дніпропетровщини та інших регіонів України.
“Мені дуже приємно, що ми вперше проводимо цю презентацію саме в приміщенні Комітету регіонів. Це – дуже добра ознака, тому що до нас презентації такого рівня робили лише регіони країн-членів ЄС. Тому я думаю, можна сказати, що ми прорубали вікно в регіональний вимір співпраці з ЄС”, - додав він.

У ході презентації Голова Дніпропетровської обласної адміністрації О.Вілкул наголосив на залежності успіху розпочатих в Україні масштабних перетворень від ефективної взаємодії влади з бізнесом, інвесторами та громадянським суспільством. У цьому зв’язку, на його переконання, Дніпропетровська область є зразком успішного регіонального урядування в Україні. Свідченням цього є зростання прямих іноземних інвестицій, позитивне сальдо торговельного балансу і відповідні високі міжнародні кредитні рейтинги області.

Голова ОДА поінформував про основні проекти у сфері транспорту, будівництва, енергозбереження, екології, поводження з твердими відходами, сільського господарства, які вже реалізуються в області або заплановані на найближче майбутнє. Він закликав бізнес ЄС приходити в Дніпропетровськ і запевнив у готовності керівництва області предметно розглядати кожну пропозицію.

Коментуючи на прохання українських журналістів очікування Дніпропетровська від міжнародної презентації регіону, О.Вілкул зазначив: «Ми презентували і потенціал області, і ті позитивні зміни, які є в області. Це і реформування державної системи управління, і спрощення дозвільних процедур, дерегуляція, і ті зміни, які відбуваються в соціальних сферах, таких як реформа медицини, освіти». Він повідомив про плани області провести презентації в ключових інвестиційних центрах Європи та світу або напрацювати контакти і залучити інвестиції для створення нових робочих місць і модернізації регіону.

Участь у заході взяли також Генеральний Секретар Комітету Регіонів Г.Сталь, керівництво профільних директоратів Європейської Комісії, депутати Європейського парламенту. Окремі презентації зробили Голова Дніпропетровської обласної ради Є.Удод, заступник Голови Дніпропетровської ОДА А.Муксімов, а також Директор Дніпропетровського інвестиційного агентства А.Комірной.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux